0677877013
Київстар Vodafone

Лазерний рівень з рулеткою LV03, 4в1 Fixit

Лідер продаж!
Код товару:
fixit
UPC:
7000003129

Багато

170 грн.


Лазерний рівень 4 в 1 Laser Level Pro рулетка лінійка

Рекомендований як професійним будівельникам так і для домашнього використання, простий в експлуатації.
Це цілий вимірювальний комбайн 4 в 1. Оснащений рулеткою (2,5 м), рідинними трьома рівнями і лазерним уровнем.Также в ньому є 15-сантиметрова лінійка.


Є 3 режими лазера: хрест, вертикальна і горизонтальна смужки.


Кожен будівельник знає, що для того, щоб побудувати рівну стіну, потрібен рівень, інакше кажучи водовага або васервага - інструмент, який допоможе виставити вертикальні і горизонтальні площини, перенести розмітку і окреслити рівну лінію на стіні або виявити нерівності на стінах, стелі та підлозі.

Лазерний рівень Laser Level Pro 3 за допомогою видимого лазерного променя проектує мітку на відстань до 15 метрів, допомагаючи намалювати рівну вертикальну або горизонтальну лінію, перенести мітку з однієї стіни на іншу або виставити необхідну висоту стяжки на підлозі.

Лазерний рівень Fixit Laser Level Pro PR0 3 - будівельний прилад призначений для роботи як всередині приміщень, так і зовні.

Призначення лазерного рівня - це побудова видимих лазерних променів на поверхні для визначення розмітки, як по горизонталі, так і по вертикалі.

Лазерний рівень Fixit Laser Level Pro PR0 3 дозволяє формувати вертикальну, горизонтальну і хрестоподібну лінії. Крім того він оснащений рідинним рівнем, рулеткою і лінійкою 15 см. Даний прилад простий у використанні, але при цьому дуже точний.

Комплектація:

  • Лазерний рівень Fixit Laser Level Pro PR0 3 в 1
  • Коробка
  • Батарейка LR44 - 1 шт
Відгуків: 1
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Антон
14.01.2021
Компактный, проецирование на плоскости, линейка, рулетка, жидкостные уровни, за эти деньги очень даже ничего
Зверніть увагу
Схожі товари