0677877013
0952691841

Ваш кошик порожній :(

Сканери для авто

Комплексна оцінка будь-якого автомобіля - складний процес, тому візуальним оглядом тут не обійтися. Сканер для авто - це прилад, за допомогою якого можна визначити стан транспортного засобу, виявити проблеми.

Що таке автомобільний сканер. Принцип роботи

Автосканер - пристрій на базі ПК, який підключається до діагностичного роз'єму машини за допомогою спеціалізованого кабелю. Завдяки даному приладу можна отримати детальну інформацію, визначити характеристики, які зчитуються з показників датчиків.

У комплектацію будь-якого сканера буде входити програма з охопленням баз даних характеристик автомобілів. Дане обладнання дозволить оцінити не тільки стан елементів, але і дасть загальну оцінку взаємного впливу неполадок один на одного.

Види автомобільних сканерів

Всі типи розглянутих пристроїв можна умовно розділити на такі групи.

  • Марочні - бюджетні прилади, які підійдуть для конкретної марки авто. Вони використовуються в автосервісах, де займаються поглибленою діагностикою або приватниками, які самостійно обстежують свій транспортний засіб.
  • Мультимарочні - з більш розширеним функціоналом. Дозволяють проводити діагностику спектра транспортних засобів. Такий професійний прилад можна використовувати для перепрограмування, кодування електронних блоків. З його допомогою проводиться обстеження систем двигуна, підсилювача керма, гальмівного блоку, пневматики, сигналізації, мультимедійних центрів.
  • Дилерські - виробляються безпосередньо автовиробниками і застосовуються в дилерських центрах. Від марочних і мультимарочних їх відрізняє наявність підтримки певної автогрупи.

Також автомобільні сканери можна розділити на автономні і адаптери.

Адаптери вважаються напівпрофесійним варіантом і популярні серед приватних автовладальцев. Ці портативні пристрої поміщаються в бардачку, сумісні з усіма операційними системами, мають можливість підключення до будь-яким мобільним комп'ютерних пристроїв.

Автономні прилади призначені для професійного сектора. Це самостійний діагностичний прилад, оснащений невеликим екраном для відображення даних. Є моделі з російським меню і без. Оновлення програмного забезпечення та бази здійснюється через USB порт.

Який сканер вибрати?

Переваги є як у фірмових, так і у універсальних моделей. Дилерський прилад буде налаштований виключно на роботу з певною маркою авто, що визначає високу ступінь діагностики. Універсальний підійде до будь-якої марки, де є діагностичний роз'єм. Такий прилад підійде в автосервіс широкого профілю. Перш ніж купити сканер для діагностики автомобілів, потрібно чітко розуміти які завдання буде виконувати даний пристрій. Інтернет-магазин EVSE.com.ua пропонує вибір мультимарочних і фірмових моделей Автосканер. При виборі варто враховувати не тільки спектр використання, а також марку та вік машини, наявність бортових діагностичних роз'ємів.


Лідер продаж!
Міні ELM327 Bluetooth V2.1 OBD2 сканер діагностики авто
Лідер продаж!
Перехідник з OBD2 16pin мама на VAG 2x2pin 2+2pin VW AUDI тато
Лідер продаж!
VAG COM 409.1 KKL OBD2 USB сканер діагностики авто
Лідер продаж!
Міні ELM327 Bluetooth V1.5 OBD2 сканер діагностики авто
Лідер продаж!
Перехідник з OBD2 16pin мама на Mazda 17pin тато
Лідер продаж!
Перехідник з OBD2 16pin мама на GAZ ГАЗ 12pin тато
Лідер продаж!
Wi-Fi ELM327 V1.5 OBD2 сканер діагностики авто
Лідер продаж!
Bluetooh ELM327 V1.5 OBD2 сканер діагностики авто
Показано від 1 до 15 з 91 (всього сторінок: 7)
Середня вартість товарів в категорії Сканери для авто - 3940 грн.
Діапазон цін: від 105 грн. до 7775 грн.